Ewelina Białecka
Założycielka i prezes Fundacji Terapeuci dla Rodziny, z ramienia której współpracuje z różnymi instytucjami samorządowymi i unijnymi w ramach organizowania pomocy psychologicznej dla osób niezamożnych. Jest członkiem Zespołów Interdyscyplinarnych ds. Przemocy w Rodzinie. Prowadzi punkt wsparcia psychologicznego m.in.dla ofiar przemocy w rodzinie w Grójcu, Tarczynie i Konstancinie Jeziornej. Regularnie korzysta z superwizji. Udziela wsparcia psychologicznego ofiarom przemocy w rodzinie. Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii Rodzin OPTA, studia magisterskie na Akademii Humanistycznej w Łodzi, studia podyplomowe Mediacje w rodzinie, szkolenie z zakresu Terapii behawioralno – poznawczej, I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Interwencję Kryzysową w tym nurcie. Odbyła staż kliniczny w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Józefowie, gdzie prowadziła terapię rodzinną.
Nina Dolińska
Psycholog i psychoterapeutka w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo – behawioralnym w atestowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie. Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w Telefonie Zaufania dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Pogotowie Niebieska Linia”, w I Klinice Psychiatrycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Klinice Psychiatrii Sądowej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Obecnie pracuje również jako Konsultant „Pogotowia Niebieska Linia” oraz udziela wsparcia psychologicznego dla ofiar przemocy rodzinie w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Grójcu, na zlecenie Fundacji Terapeuci dla Rodziny.
Malwina Hałucha
Psycholog. Prowadzi wsparcie psychologiczne oraz konsultacje dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Ukończyła Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zdobywała na Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu Klinicznym im. Dr. Józefa Babińskiego w Krakowie oraz na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Tarczynie. Pracowała jako psycholog w żłobku oraz jako psycholog szkolny. Obecnie pracuje również w Poradni psychologicznej dla dzieci EZRA UKSW w Piasecznie. W pracy ceni sobie otwartość i empatyczne podejście do drugiego człowieka.
Monika Szczepańska
Pedagog, trener szkoleń i doradca personalny. Psychoteraputka w trakcie 5 – letniego szkolenia psychoterapeutycznego w zintegrowanym nurcie systemowo- psychodynamicznym w fundacji Kontekst na rzecz Rozwoju Psychoterapii i Terapii Rodzin w Krakowie. Absolwentka rocznego Programu Pomocy Psychologicznego organizowanego przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt. Uczestniczka rocznego szkolenia terapii poznawczo- behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-behawioralnej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w domach dziecka, w Małopolskim Centrum Profilaktyki i Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych prowadząc szkolenia z zakresu psychoedukacji i profilaktyki zagrożeń. Aktualnie pracuje w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w EZRA UKSW w Piasecznie, gdzie pracuje z grupami prowadząc warsztaty terapeutyczne i rozwojowe oraz udzielając indywidualnego wsparcia psychologicznego pacjentom i ich rodzinom.
Kamila Pisarek-Orlik
Psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie szkolenia. Wspiera rodziców w psychoedukacji oraz doskonaleniu kompetencji wychowawczych. Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Kwalifikacje terapeutyczne zdobywała w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej CBT w Warszawie posiadającej rekomendację PTTPB. Ukończyła liczne kursy z zakresu wspierania dzieci w ich rozwoju emocjonalnym i społecznym. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując z dziećmi i ich rodzicami jako psycholog szkolny na różnych poziomach kształcenia. Pracowała także jako psycholog w Poradni Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży. Aktualnie pracuje jako psycholog w Poradni psychologicznej dla dzieci EZRA UKSW w Piasecznie oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej wspierając dzieci z rodzin doznających przemocy. W pracy z Pacjentem zależy jej na atmosferze akceptacji, wsparcia i bezpieczeństwa oraz empatycznym podejściu.
Dorota Górecka
Psycholog, psychoterapeutka, coach. Pracuje z rodzinami, prowadzi psychoterapię indywidualną dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Współzałożycielka Centrum Zmian. Pracuje w podejściu integracyjnym, łączy elementy terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu, poznawczo-behawioralnej oraz podejścia systemowego. Regularnie korzysta z superwizji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobywała w Poradni Psychologiczno-Medycznej MABOR, w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Tarczynie oraz w Poradni psychologicznej dla dzieci EZRA UKSW w Piasecznie. Pracuje także jako psycholog biznesu – prowadzi sesje coachingowe oraz sesje Assessment/Development Center. Prowadzi coaching dla młodzieży – według autorskiego programu: MOJA PRZYSZŁOŚĆ – MÓJ WYBÓR.